Začněte nový život


Je mnoho lidí, kteří přemýšlí nad tím, že se odstěhují jinam. Ne v rámci republiky, ale do zahraničí. Může za to nestabilita a politická scéna, a tyto myšlenky má spousta lidí. Za hranice se stěhují mladí lidé, ale i starší páry. Někdy může být takové rozhodnutí těžké a složité, ale zpravidla se k němu uchylují lidé až v okamžiku, kdy nevidí jinou možnost. Odstěhovat se daleko od rodiny je těžké, a proto se lidé snaží většinou volit státy, které jsou v dojezdové vzdálenosti autem. Jedním z takových států je Chorvatsko.

chorvatsko split

Do Chorvatska se dostanete autem za pár hodin. Proto je to oblíbené místo nejen lidí kteří hledají svůj nový domov, ale i turistů během letní dovolené. Co se týče nemovitostí, můžete si tady vybrat nejen starší domky uprostřed historického města, ale můžete si koupit dům v Chorvatsku, který je cenově na podobné úrovni jako nemovitosti v ČR. Velmi žádané jsou apartmány v apartmánovém domě. Apartmán je byt, kde najdete ložnici, kuchyni i koupelnu. Jestli si chcete pořídit svoje nové bydlení přímo u moře, prohlédněte si naši nabídku. Jsme původem z Česka a vlastníme tady realitní kancelář s tradicí. Nabízíme apartmány v novostavbách, které staví naši přátelé.

byty u moře

Naše nabídka je online
Pokud chcete apartmány vidět, podívejte se na náš web. Sem pravidelně dáváme všechny apartmány, které jsou k dispozici, a uvidíte i ty, které jsou prodané. Je o ně velký zájem, protože spousta lidí v nich vidí investiční příležitost, a kupují je k pronájmu. I k tomuto účelu mohou nové apartmány fungovat. Investice do nemovitostí je stále velmi žádaná, a pokud chcete ochránit i svoje peníze, i toto je jedna z cest.
Jestli jste téměř rozhodnutí, že začnete svůj nový život v Chorvatsku, máte jedinečnou příležitost jak si koupit nemovitost, aniž by vás jakkoliv omezovala chorvatština – tu díky nám nebudete potřebovat.