Domácnost v jednom dekoru


Naše domácnost začíná už za dveřmi
Když vejdete kamkoliv, hned si začnete všímat všech možných detailů. Jaká je podlaha, jestli jsou rovné zdi, zda je čerstvě vymalováno, nebo třeba jak je místnost zařízená. A stejně si těchto věcí všímají návštěvy u vás. Proto byste měli dbát na to, jak si svou domácnost vybavíte. Určitě chcete aby se u vás líbilo nejen vám, ale i návštěvám, a aby se u vás všichni cítili dobře. Jak toho docílit?

moderní předíň

Vybavit domácnost není jednoduché
Ať už se stěhujete do novostavby, kterou jste si nechali postavit, a nebo se stěhujete do zrenovovaného staršího bytu, budete potřebovat nový nábytek. Nejlepší je mít všechno v jednom dekoru, protože celá domácnost potom působí hezky a uceleně. V případě že budete mít každý kus v jiné barvě a dokonce i v jiném stylu, bude to u vás vypadat spíše jako v obchodě s nábytkem než jako v něčím domově.

vstup do domu

Nechcete kupovat obyčejný nábytek?
Prošli jste spoustu obchodů s nábytkem ale nic vás nezaujalo na tolik, abyste si to koupili? Možná pro vás bude lepší varianta nechat si nábytek vyrobit na míru. Nabízíme vám možnost výroby nábytku do vaší domácnosti. Specializujeme se na vestavěné skříně, ale zvládneme i cokoliv dalšího. Běžně vyrábíme třeba obývací stěny, předsíně nebo kuchyňské linky. Prohlédnout si naše výrobky můžete na našem webu, kde najdete i možnost jak si navrhnout vlastní šatní skříň – můžete si libovolně volit rozmístění skříně i barevné kombinace.

Jak už víte, domov začíná hned za dveřmi, a proto by nějak měla vypadat i předsíň. Vzor předsíně https://www.sten-skrine.cz/predsine0076 by měl být totožný s dekorem ostatního nábytku a nebo by měl být alespoň v podobném odstínu. V předsíni by mělo být něco na sezení, skříň na kabáty a oblečení které se momentálně nenosí, zrcadlo, nějaká komoda a samozřejmě botník. To všechno vám může dodat ve skvělé kvalitě.