Teleskopická tyč pro ruční vysávání dna bazénu


Popadnu teleskopickou tyč s nástavcem pro vysávání dna bazénu, a precizními tahy vyčistím dno nádrže od nánosů bakteriálního slizu. Takto si může notovat každý z vás, kdo dává přednost vlastní fyzické námaze a zároveň přehlednému čištění dna bazénu bazénovým vysavačem. Ruční vysavače dovedou vyčistit dno stejně dobře, jako jiné typy těchto pomůcek, a poskytují řadu výhod, o kterých bychom se zde mohli zmínit.

voda v bazénu

Spolehlivost – na vysávacím nástavci se nemá co pokazit, je to kus plastiku, a dokud na něj vysloveně nešlápnete, že by praskl, není důvod, aby se na něm něco porouchalo. Je to vlastně něco podobného, jako nástavec na ruční kobercový vysavač, a ten vám také vydrží pracovat spoustu let.

hladina vody

Dlouhá životnost – životnost těchto výrobků dosahuje několika let, a možná i desítek let. Záleží také na tom, v jakých podmínkách vysavač skladujete v zimě, aby nebyl vystaven mrazu a nebezpečí křehnutí plastu. A také, jak se k němu chováte a přistupujete v průběhu jeho aktivního využívání.

Nízká cena – nástavec na teleskopickou tyč koupíte za pár stovek, takže i kdyby došlo k jeho zničení, nemusíte kvůli tomu skákat ze skály, váš rodinný rozpočet to zřejmě vůbec neohrozí.

Ruční bazénové vysavače poskytují ještě jednu zásadní přednost, a sice přímo se nabízí k tělesnému cvičení. Lidé se dříve více hýbali, pracovali na polích s ručním nářadím a v továrnách se tu také tu a tam objevila manuální práce bez pomoci strojů. Dnes se většina pracovní činnosti odehrává s nějakými pomocníky, a tam, kde nejsou stroje k dispozici, většinou pracují zahraniční dělníci. Tím pádem se obyvatelům naší země snižuje fyzická kondice, a pokud vysloveně aktivně nesportujete, koliduje to s leností a hrozí vám civilizační onemocnění, jako jsou infarkty, diabetes, problémy s imunitním systémem atp. Máte-li tedy možnost zacvičit si s ručním vysavačem, neváhejte.