Nesmiřujte se s problémy s erekcí a chybějícím libidem


Víte, že s problémy v sexu se nemusíte smířit Erectmax? Nejdůležitějším vodítkem je to, že za většinu z nich si můžete sami. Jestliže se na ně zaměříte, je velká šance navrátit vše do starých kolejí, ale s novým nábojem a hlavně s vyšším stupněm vědomí (uvědomění).

skleslá dívka

Musíte vědět – nevědomý člověk je doslova a do písmene loutka. Může si s ním pohrávat kdo chce a jak chce, a samozřejmě jej vodit i tam, kde je to pro něj nevhodné a nebezpečné. Jestliže ale víte, že za vašimi potížemi stojí špatný jídelníček a stres, jste na dobré cestě přestat být loutkou a stát se sebevědomou osobností.

Musíte najít dostatek odvahy – teď, když víte, že je třeba změnit stravu a postavit se čelem stresu a doslova jej zlikvidovat a vyhnat z vašeho života, kde nemá co pohledávat, musíte mít mnoho odvahy začít. Nebude to jednoduché, protože se vás bude snažit kde kdo a kde co svést z cesty do různých závislostí a rádoby rychlých řešení bez vaší aktivity. A proto vám radíme – navštěvujte pravidelně prodejny zdravé výživy, omezujte konzumaci masa, rafinovaného cukru a bílé mouky ve všech podobách a vypomáhejte si v boji se stresem vhodnými bylinkami, například Ashwagandhou nebo Ženšenem.

dívka v přírodě

Musíte ve svém plánu setrvat – první pozitivní výsledky se začnou dostavovat již po krátké době, ale nemusíte mít vyhráno, důležité je pokračovat ve zdravějším jídelníčku, i když tím jdete „proti proudu“ a můžete si připadat přinejmenším divně. Naprosto klíčové je mít po ruce vhodnou partnerku, která jde do toho s vámi, a podrží vás ve slabých chvílích. Laskavá a vstřícná partnerka je někdy víc, než deset doktorů.

Nenechte se omezovat v sexu předsudky – výhodu v partnerském soužití mají ti, co se oprostí od různých dogmat a jsou k sobě maximálně otevření. Vyjdou si vstříc v tom, co je vzrušuje, a co jim dělá dobře, a v atmosféře důvěry se pak sex nestane rutinou, ale tím, na co se oba moc těší.