Prezentace krásy ženských nohou v sexy botách na podpatku


Proč se tolik pozornosti točí kolem dámské obuvi na podpatku, a proč se tentýž fenomén netýká obuvi nízké, byť rozhodně zdravější? Pro většinu z vás nebude tajností informace, že jakákoli obuv s vyšším podpatkem není doporučována pro dlouhodobé nošení prakticky žádným ortopedem, a lékaři vás raději nasměrují na obuv zdravotní s nízkou, anatomicky tvarovanou stélkou, anebo na moderní trend barefoot bot.

pánská a dámská obuv

Boty na podpatku se ujímají pozornosti zejména kvůli sexualitě. Ženské nohy doslova hýbou světem a drtivá většina mužů se ženám na krásné nohy zahledí s obrovským zaujetím. Zajímají je jejich veškeré části od hýždí přes stehna až po klenbu chodidel, a ačkoli se může zdát, že nohy jsou pouhým projevem fetišismu, ve skutečnosti to s touto úchylkou nemá nic společného, ostatně, to by byl fetišistou prakticky téměř každý heterosexuální muž. Fetišismus se týká pouze toho, kdo se zajímá o části těla nebo oděv či obuv a nezajímá jej jejich majitelka, a tak líbí-li se vám ženské nohy a spolu s nimi i samotná kráska, pak buďte naprosto klidní.

boty na podpatku

Krása chodidel

Odpověď na otázku, proč právě vyšší podpatek muže tolik vzrušuje, hledejme v přirozené kráse ženských chodidel. Sexy boty na podpatku jim totiž vtisknou osobitý tvar – zvednou do výšky patu a spolu s tím se vyklene podélná klenba do tvaru obloukového mostu. Zároveň se zvýrazní kotník a všechny ostatní tvary chodidla, zejména pevný, široký nárt, oblá úzká pata a štíhlé dlouhé prsty. Ačkoli mohou muži se zaujetím sledovat krásu nohou po celé jejich délce, nebýt právě dokonalosti chodidel, nikdy by to, jak se říká, nebylo ono.

Buďme rádi, že ženy mají tak úžasně proporcionálně tvarovaná chodidla, a že právě vyšší podpatek jim dodá tolik elegance, že nám to připadá jako další z divů světa. Pro mnoho mužů je to doslova přírodní či dokonce boží zázrak.