Jak na zdravé zuby?


Zdravé a hezké zuby nejsou zadarmo. Je potřeba se o ně pořádně starat. To obnáší opravdu důkladné a pečlivé čištění a pravidelnou návštěvu dentální hygieny. Určitě jste zaregistrovali v médiích zprávu, že většina lidí v ČR nemá zuby v pořádku. Může za to jednak nedostupnost zubní péče, ale především fakt, že většina lidí si zuby neumí pořádně vyčistit. Zdá se to sice jako hloupost, ale je to tak. Správnou techniku čištění se naučíte právě na dentální hygieně, kam by každý měl chodit jednou za půl roku. Dentální hygienik či hygienistka vás přístrojové zbaví zubního kamene, pigmentových skvrn způsobených jídlem a pitím, ale především zubního plaku – původce zubních kazů.

čištění zubů

Na stav chrupu má největší vliv to, jak se o zuby staráte. V případě že máte špatný kartáček, nepoužíváte zubní nit a mezizubní kartáčky a máte špatnou techniku čištění, nemůžete se divit, že vaše zuby nevypadají a nejsou zdravé. To lze změnit jen správnou péčí, kterou si osvojíte právě na dentální hygieně. Pokud obstojíte a budete se opravdu snažit o svoje zuby starat, nebudete potřebovat ani zubního lékařem kterých je u nás dlouhodobě velký nedostatek.

,technika čištění

Hledáte která dentální hygiena v Praze má volná místa?
Naše klinika je nová a moderní, a najdete v ní nejen zubní lékařem kteří také ještě přijímají pacienty, ale i zubní hygienu, kde vás čeká zcela bezbolestné ošetření zubů. Hned uvidíte změnu – budete mít o něco světlejší zuby. Jakmile budete mít zuby opravené, můžete se u nás zastavit i na bělení zubů, takže nakonec budete mít opravdu zuby takové, jako je má vaše oblíbená celebrita.
Abyste se nemuseli za svoje zuby stydět, je potřeba se jim věnovat. Ke správné péči o zuby veďte i svoje děti. Prevence je daleko levnější než následná léčba kazů a problémů s nimi spojených. Návštěvu si u nás můžete sjednat i online.