Fotky na celý život


Svatební den. Neříkejte mi, že jste jako ženy na něj nikdy nepomyslely. Určitě se vám ne jen jednou o tomto dnu snilo. Dokonce, když jste měly vážnou známost, tak jste jednou nebo dvakrát o žádosti o ruku pomyslely. Například, když jste jeli na romantickou dovolenou do zahraničí. Jen vy dva a krásné romantické místo. Jeden večer při západu slunce, kdy se celá obloha rozzářila nad třpytícím se mořem, byl ideální čas, kdy by žádost o ruku byla třešničkou na dortu.

svatební fotograf zlín

Říkáte, že tak se vám to nestalo a, že je tato situace jen vymyšlená. Není to pravda, spousta páru se zasnoubili zrovna při takovém západu slunci. Nebo když spolu zdolali výškový vrchol hor. Dovolené jsou krásnou vzpomínkou, kde se prsten na vaši ruce rozhodně vryje do paměti. Bude patřit k jednomu z nejhezčích dnu. Ovšem žádost o ruku může proběhnout i v domácím prostředí. Tam kde se cítíte dobře a v bezpečí. Pro každého je jedno nebo dvě výjimečná místa, kde by žádost byla ideální. První krok máte za sebou a teď vše oznámit svým nejbližším. Rodině a kamarádům. Pak už můžete začít vše plánovat.

svatební fotograf zlín

Datum hlavního dne, šaty a oblek, dort, pozvánky, kapela a fotograf. Je to pouze jeden den, který musí být pro vás ten perfektní. Ovšem ne vždy vše vychází jak má. Dojde k hodně nesnázím, než vše klapne, tak jak má. Jeden z hlavních věcí je kvalitní a spolehlivý fotograf. Je to hlavní vzpomínka, která vám ze svatebního dne zbyde, společně se vzpomínky, které budou časem slábnout a už nebudou tak ostré a kvalitní. Proto dobře vybírejte. Ať nejste pak zklamaní. Svatební fotograf Zlín Yorge s vámi vše probere a naplánuje tak, aby bylo vše podle vašich přání. Mají osobní přístup, kde ženicha a nevěstu rádi poznají a osobně se seznámí. Fotograf má osobitý a nápaditý přístup k práci, kterou miluje a provede vás vaším svatebním dnem. Zajistí vám vzpomínky, které vás budou provázet zbytek vašeho života. Tak směle do toho.