Už víte že se budete brát?

Záleží na tom, kdy a kde se chcete vzít
Ještě za dob našich rodičů bylo běžné, že se lidé oddávali na radnici či na obecním úřadě a poté se šlo na hostinu někam do restaurace. V posledních letech se ale objevil trend svateb na speciálních místech s nádhernou atmosférou. Patří sem svatební stodoly a zahradní sály. Protože jde o velmi populární místa, je nutní počítat s tím, že je o ně velký zájem, a tedy budou zarezervovaná celé měsíce předem. Jestli se chcete brát v létě, tak jako většina párů, je nutné opravdu začít řešit alespoň základní věci co nejdříve. Jedině tak se vyhnete tomu, že vaše vysněné místo bude volné až za déle jak rok.
Co naopak není nutné nijak zvlášť řešit je svatební oznámení. Oznámení se i v dnešní elektronické době nechává tisknout na papír. Jednak je to zvyk, a také je to hezká vzpomínka. Navíc to vypadá úplně jinak, když oznámení pošlete poštou nebo dáte osobně do ruky. Jaké oznámení by se vám líbilo?

kreslené oznámení

Většina párů dá na klasiku a vyberou si embosovaný papír s nějakým hezkým citátem, který je pro jejich vztah charakteristický. Na oznámení může být společná fotografie, fotografie s rodiči, nebo třeba jen květina či obrázek prstenů. Vše záleží čistě na vás. Velmi populární jsou oznámení z plexiskla, je to zase něco nového a neobvyklého co nemá každý, a navíc působ opravdu luxusním dojmem.

elegantní oznámení

Můžete mít i originální oznámení, které může obsahovat třeba krátkou informaci o vašem seznámení. Velkým hitem jsou vtipné texty na svatební oznámení Svatba-oznameni, které jsou v nabídce snad každého dodavatele papírenského zboží na svatby a oslavy. Vtipné oznámení se liší od ostatních a určitě rozesměje nejednoho hosta. Tip: pokud si potrpíte na detaily a na design a chcete mít opravdu krásnou svatbu, určitě byste měli zvolit i další doplňky v designu oznámení – například jmenovky.