Sinusové pravítko a jeho využití


Jste tesař nebo vyrábíte různé výrobky ve volném čase a potřebujete řezat v krásném úhlu, aby to bylo rovné a hezké? Myslím si, že se vám rodí v hlavě nápad a k tomu, aby vyšel a byl dokonalý, vám chybí už jen jedna věc a tou je sinusové pravítko. Sinusové pravítko slouží v tesařství k tomu, abyste mohli zpracovat materiál jakéhokoliv úhlu, především v kulatém či kuželovitém tvaru. Vykašlete se na obyčejná pravítka či nepřesný a starý metr. Sinusové pravítko dokáže být stoprocentně přesné. Vyrobíte vše, co si jen namanete, protože sinusová pravítka dokáží zázraky. Můžete tvary kombinovat, pravítko dokáže spolupracovat i s hroty či radiálem.

sínusové pravítko

Ptáte se, jak takové sinusové pravítko funguje?

Postup je prostý. Na nástroj se musí položit součást, kterou chcete změřit. Nářadí musí být rovnoběžné s materiálem na který položíme jeden váleček z nástroje, abychom zajistili přesnost a důkladnost. Musíme být u toho pečlivý, jinak nám mohou parametry trochu ujíždět. Jeho rovnoběžnost zkontrolujeme s pomocí úchylkoměru a poté následně obkreslíme a začneme řezat. Na našem e-shopu naleznete sinusová pravítka v rozmezí od čtyř a půl tisíc po šestnáct tisíc. Volba je na vás. Pokud jste laik nebo úplný začátečník, tak se nebojte ozvat. Rádi Vám poradíme s výběrem jak po telefonu, tak i na naší prodejně.

prarvítko

Když se podíváte na naše stránky, naleznete spousta sinusových pravítek, spousta modelů za různorodé ceny. Krom sinusových pravítek máme i jiné nářadí, které stojí za to vzít. Máme například Nářadí na otvory, na závity i frézy. Pokud potřebujete nový pilový kotouč, tak i ten u nás naleznete, a to vše za příznivé ceny, tak neváhejte a kupte. Jestli vám odchází ložisko, tak dokonce i to je součástí našeho webu, dokonce i vyměnitelné břitové destičky. Tak řekněte sbohem věčnému nepřesnému měření a kupte si sinusové pravítko, této investice opravdu nebudete litovat. Zajistí vám skvělé výrobky a přinese vám spoustu nových a stálých zákazníků.