Nový design


Pokud bydlíte v Praze nebo také se zrovna díváte po nějakém novém bytě, tak já sama bych vám doporučila, abyste si k sobě vzali třeba nějakého specialistu, který se v tomhle vyzná, aby vám mohl co nejvíce pomoct. Já sama jsem si řekla, že si s partnerem také vezmeme nějakého poradce, který by nám poradil, jaký byt by pro nás byl nejvíce vhodný. Takže jsme si zadali takové naše podmínky a pokyny, že bychom chtěli minimálně mít tři místnosti, které by ale nebyly malé, ale spíše větší nebo střední. Hlavně ne malé, protože já osobně nemám ráda stísněné prostory. Navíc moc ráda tančím a také cvičím jógu a pilates, takže potřebuji také opravdu mnoho místa k tomu, bych mohla cvičit a nebo dělat další cviky, které mě baví. A to nepočítám párty a nebo různé rodinné večeře a obědy, které také moc ráda pořádám.

Dětský nový pokoj.

Také jsem ale chtěla a měla jsem zájem o to, aby nám místnosti navrhl nějaký pečlivý a šikovný bytový architekt z Prahy . My s partnerem totiž se chystáme bydlet v Praze a Prahu milujeme, takže jsem také chtěli náš byt mít vylepšený od nějakého šikovného a stylového bytového architekta. Řeknu vám, že najít bytového architekta v Praze je docela oříšek. Ale ne, že by jich tady bylo málo. Je jich docela hodně, ale všichni bytoví architekti z Prahy jsou zaneprázdněni, protože mají opravdu stále nějakou práci.

Čistý minimalismus.

Bylo to docela takové zvláštní a zajímavé, protože jsem se dívala, že by zrovna všichni lidé chtěli v ten moment, kdy to chceme my, že by také chtěli své byty vylepšit bytovými designéry. Pokud stále váháte a hledáte bytového architekta v Praze, já sama za sebe doporučit tyto webové stránky bydesign.cz, které mi dala moje kamarádka, protože s touto designérskou firmou je velice spokojená. A také jsem se koukala na různé fotogalerie a musím říct, že výsledek opravdu stojí za to.