Naši klienti


Víte o tom, že si také můžete už v dnešní době nechat postavit nějaký velice výhodně energeticky dům, který může být například i také dřevostavba? A nebo různé bungalovy? Když jsme ještě s partnerem bydleli ve starém nájmu, kde jsme bydleli opravdu v malém bytečku, tak jsme si řekli, že by třeba nebylo od věci, kdybychom si nechali postavit nějaký energeticky výhodný dům a to na klíč. Nebo nějaký bungalov na klíč. My jsme totiž s partnerem stále měli za to, že když si pořídíme opravdu něco výhodného, a co bude jenom naše, tak je to také skvělá investice do budoucna.

Porada s klienty.

Podle mého názoru je opravdu mnoho způsobů, jak člověk může bydlet a nebo jak se mu může zabydlet. Proto jsem si řekla, že než bychom se pustili s partnerem do nějakého hledání domu a nebo kdybysme si hledali nějakou firmu, že by také bylo opravdu nejlepší, bychom si zjišťovali různé zkušenosti klientů. Zkušenosti klientů Enerdomy jsou podle mého názoru opravdu hodně důležité, protože takhle aspoň člověk zjistí, jak je na tom ta daná firma, se kterou třeba například chcete i spolupracovat.

Klienti jsou důležití.

My jsme s partnerem opravdu hodně dlouho hledali. Navíc, viděla jsem taková hodně nedůvěřivá, takže pro mě je velice složité najít někoho, komu budu věřit. Trvá mi to opravdu hodně dlouho. Proto jsem si řekla, že budu dbát také na recenze a nebo zkušenosti klientů, protože pokud už někdo využil služby dané firmy a nebo společnosti, tak určitě bude vědět, jak na tom ta firma je. A my jsme s partnerem chtěli někoho, kdo už s tím má mnohaleté zkušenosti a je profesionál, takže kdybychom chtěli postavit dům, chtěli by jsme znát zkušenosti klientů od té firmy, kterou jsme si s partnerem chtěli najmout. Zkušenosti klientů bych já osobně vždy řadila na první místo, protože podle mě jsou velmi důležité, aby všichni byli v obraze.