Ženy samoživitelky obvykle elektrice nerozumí


Když se dospělá dívka stane maminkou a otec dítěte se k němu nehlásí, nebo je dokonce neznámý, nastává pro onu bytost období plné radosti, ale i starostí. Být v současné době samoživitelkou není vůbec jednoduché, musíte si poradit s obživou, se starostlivostí o malé dítě, a navíc řešit i technické problémy, které se vyskytují v domácnosti. Někdy stačí docela málo, aby ruply nervy a žena se sesypala jako domeček z karet, zvláště tehdy, pokud se toho „sype“ víc.

elektrikář při práci

V jediný den se mohou poškodit vaše nové boty, zároveň přestane fungovat automatická pračka, zanese se odpad v kuchyni a do toho začne „haprovat“ elektrický rozvod. Problémy v elektroinstalaci mohou být velmi obsáhlé a zjistit, kde se nachází příčina potíží, a vyřešit ji, dokáže obvykle jen kvalifikovaný odborník. I ženám samoživitelkám se vyplatí oslovit elektrikáře z Prahy 7 https://www.technologie-budov.cz/elektrikar-praha-7/ a pozvat jej domů nikoli na kafe a kus řeči, ale na odbornou práci. Co elektrikáři v takové domácnosti mohou odhalit?

Elektřina v hliníku – v některých domácnostech mohou být ještě stále nainstalované hliníkové vodiče. Ty jsou zdrojem potenciálních problémů s elektroinstalací a mohou zavinit i nebezpečný požár. Elektrikář vám doporučí elektroinstalaci rekonstruovat do měděných kabelů.

LED žárovka

Závady na spotřebičích – vyplatí se provést i revizi spotřebičů, některé mohou být poškozené, anebo ukrývat skryté závady. U některých může být v nepořádku přívodní šňůra, která může opět zavinit požár, anebo někoho v bytě usmrtit. Opatrnost se vyplácí zejména tam, kde se pohybují malé děti.

Neodborné zásahy kutilů – nebývá sice zvykem, že by ženy byly takovými kutily, aby samy instalovaly elektrické rozvody a prvky, máme tím spíše na mysli kutila, který v bytě či v domě kdysi prováděl neodborné zásahy a instaloval například zásuvky se slabým průřezem vodičů, anebo je umístil v blízkosti vodního zdroje.