Menstruační pomůcky pro vaše dny, které jsou dnes opravdu žádané?

S menstruací se musí vypořádat každá žena a mladá dívka, tyto dny nejsou příliš příjemné, ale rozhodně je mohou ulehčit vhodné menstruační pomůcky.

Menstruační pomůcky pro vaše dny, které jsou dnes opravdu žádané?

Vložky i tampony zná úplně každá žena. Když přijde menstruace, právě bez menstruačních pomůcek se žena neobejde. Ovšem ne všechny pomůcky jsou pohodlné, levné nebo ekologické. Doba jde však dopředu a ženy mají dnes mnoho možností, jak si mohou své dny maximálně zpříjemnit a usnadnit. Zejména o menstruačních kalhotkách nebo kalíšcích se mluví v posle dní ? době opravdu často. Reklamy, recenze nebo zkušenosti jiných dam z našeho okolí lákají na to, abychom je také vyzkoušeli. Už jste měli tu možnost nebo teprve váháte?

kalhotky a menstruace

Proč zkusit zázračné menstruační kalhotky?

Menstruační kalhotky levně Myfemini dnes lze pořídit stejně jako vložky nebo tampony, také se o nich hodně hovoří a píše. Kromě menstruačních kalhotek navíc lze pořídit i menstruační plavky, což umožňuje i pohodlné koupání bez nehody ve dnech menstruace. A jak menstruační kalhotky fungují? Jak již samotný název může hodně napovědět, při menstruaci už není zapotřebí používat ani vložky nebo tampony, protože menstruační kalhotky veškerou tekutinu absorbují a nepustí dál. Kalhotky se tak běžně nosí a jejich speciální úprava zajistí, že během svých dní už se nebudete muset starat o to, zda si vyměníte tampon nebo vložku. Kalhotky vydrží dle intenzity krvácení různě dlouhou dobu, ale obvykle se na ně lze spolehnout po dobu několika hodin. Poté se kalhotky jen operou, řádně vymyjí a osuší. Mohou se tedy samozřejmě používat opakovaně, během menstruace je ale třeba vystřídat minimálně dvoje.

menstruační tampony

Co ještě ženy láká?

Kalhotky se vyrábí v mnoha velikostech, střizích a mají různé barvy. Vybere si opravdu každý. Kromě toho ale mezi moderními menstruačními pomůckami vyniká i menstruační kalíšek či menstruační houba. Všechny tyto pomůcky se dají používat opakovaně, stačí je jen řádně vymýt. Dnes se dají tedy skvěle ušetřit peníze, protože opakovaný nákup jednorázových menstruačních pomůcek je nákladný. Stačí se nebát a vyzkoušet, co vám bude vyhovovat.